DEN NORSKE KLUBBEN COSTA BLANCA
Besøksadresse: Avenida de la Constitución 30, Alfas del Pi
Postadresse: Apartado Correos 34, 03580 Alfas del Pi
Tlf 965 888 186 (hverdager mellom 10.00 og 14.00) - epost: info@dnkcb.com
Den Norske Klubben er nå på Facebook! Klikk her
 
Grupper i Den Norske Klubben:
Grupper og Kontaktpersoner:
For ytterligere informasjon ta kontakt med gruppenes kontaktperson enten på telefon eller via e.post.

Bridgegruppen spiller i klubbens lokaler hver tirsdag og torsdag kl 18.00. Fremmøte kl. 17.30. Enkel klubbservering. Alle spillere er velkomne. Spillestart i september. Se kontaktperson ovenfor.

Cantamos starter øvelsene i september/oktober og avslutter sesongen i mars/april.  Koret ønsker å få nye medlemmer, og det er foretrekke at man oppholder seg i området mest mulig i denne perioden.

CostaGolfen trener på drivingrangen i Albir mandager kl. 10.00, og spiller på Las Rejas i Benidorm mandager kl. 12.00. Torsdager kl. 12.00 er det en gruppe som spiller på Puig Campana Golf i Finestrat. Se websiden for mer informasjon.

Costatrimmen har turer hver mandag og onsdag. Se egen webside for mer informasjon.

Historiegruppen møtes annenhver tirsdag kl 13.00 på Casa de Cultura i La Nucia.
Grupper med egne hjemmesider:
Andre grupper:
Bridge Jan G. Sagen jan.sagen@ktv.no +47 97145067
Cantamos Ingebjørg Jonassen ing-jona@hotmail.com +47 99313250
CostaGolfen Lars Mølsæter costagolfen@gmail.com +47 90 56 73 75
Costatrimmen Marrit Kop marritkop@gmail.com 643 398 333
Filmgruppen Ormen Lange Eli Farstad elifarstad@gmail.com 695 180 783
Filosofi 1 Cecilie Krohn-Holm Vosschmidt ceciliekhv@gmail.com 617 664 143
Fotogruppen Inge J. Egseth fotogruppen@dnkcb.com 634 314 720
Helse og sosial Ny leder ønskes info@dnkcb.com  
Historiegruppen Marit Gjelsten marit@dinhjelper.com  
Hobbygruppen Tove Thorstensen hobbygruppen@dnkcb.com 699 739 955
Kunstgruppen Margrit Aschim kunstgruppen93@gmail.com +47 90111560
Lyrikklubben Ny leder ønskes    
Seniornett Thor Magne Mauland seniornett@dnkcb.com 693 788 683
VinoGastro Bjørg Kaspersen leder@vinogastro.com 693 788 683
Visens venner Anfinn Padøy anfinn.padoey@online.no 672 979 232